Zásuvky


LEGRABOX

Typické pro tento elegantní Box systém jsou štíhlý, přímočarý design a obzvlášť vysoký komfort pohybu. Za svou velice střídmou řeč tvarů byl již mnohokrát vyznamenán na mezinárodní úrovni. LEGRABOX je všestranný stejně jako samotné téma bydlení a využít se dá ve všech částech nábytkového vybavení Vašeho domova. K němu se výborně hodí nový, k designu LEGRABOX speciálně sladěný, systém vnitřního členění AMBIA-LINE.


TANDEMBOX Antaro

TANDEMBOX ANTARO zaručuje čistou, jasnou a hranatou řeč tvarů – zda s relingem, nebo jako uzavřený korpus se zásuvným prvkem ze skla a kovu. Všechny komponenty jsou z hlediska barevného provedení vzájemně přizpůsobeny a zdůrazňují tak střídmost designu.

Více informací

Čistý a jasný design, osvědčená technika Zobrazit katalogSERVODRIVE pro zásuvky

Ideální u bezúchytkového nábytku. Komfortní u nábytku s úchytkami. SERVO-DRIVE je elektrický způsob otevírání zásuvek a výklopů. Otevírání je tudíž fascinujícím způsobem jednoduché: stačí jen zlehka ťuknout do čílka zásuvky, nebo dvířek výklopu a prostor se otevře jako mávnutím kouzelného proutku sám od sebe. Zavírání měkce a tiše zajistí BLUMOTION. V podobě SERVO-DRIVE máte systém pro celou kuchyň. Jak pro horní, tak i spodní skříňky. Uživatel kuchyně může kdykoli zasáhnout do zrovna probíhajícího pohybu a tím bude mít vždy vše zcela pod kontrolou. I při výpadku elektrického proudu zůstanou všechna kování plně funkční. Vlastnost: průběh pohybu je zcela elekromechanický.


TIP-ON BLUMOTION pro zásuvky

TIP-ON BLUMOTION je skvělá kombinace výhod mechanického způsobu otevírání TIP-ON a osvědčeného tlumení BLUMOTION. Ráznějším přibouchnutím aktivujete funkci TIP -ON, následně se BLUMOTION postará o měkké a tiché zavření. Box systémy LEGRABOX a TANDEMBOX ANTARO, rovněž skrytý vodicí systém MOVENTO, můžete realizovat s rafinovanou technologií pohybu firmy BLUM. Vlastnost: průběh pohybu je čistě mechanický.

Více informací

Nová technologie pohybu: Dvě funkce zkombinovány dechberoucím způsobem Zobrazit katalogTIP-ON pro zásuvky

TIP-ON je mechanický způsob otevírání bezúchytkových zásuvek se všemi přednosti systému TIP-ON BLUMOTION s jediným rozdílem, že postrádá tlumené dovření BLUMOTION. Zásuvku musíte manuálně domáčknout do své zavřené polohy.

Více informací

Mechanický způsob otvírání pro systémy výsuvů u bezúchytkového nábytku Zobrazit katalogVnitřní vybavení zásuvek

AMBIA-LINE pro Legrabox

Pořádek v zásuvkách ve své nejkrásnější formě. Systém vnitřního členění zásuvek AMBIA-LINE se vyznačuje štíhlým, střídmým a jednoduchým designem s univerzálními možnostmi využití. Rámečky mají univerzální využití - svým provedením ladí s Box systémem LEGRABOX a znamenají pořádek dokonalých tvarů ve všech zásuvkách. Přehledný sortiment rámečků s variabilním členěním rozkrývá nekonečně mnoho možností provedení a uspořádání za účelem zajistit uvnitř zásuvek útulný pořádek - vybaven je praktickými funkcemi, kterých si budete cenit každý den.

ORGA-LINE pro Tandembox Antaro

Úžasný pořádek do každé zásuvky. Systém vnitřního členění ORGA-LINE zajistí s pomocí vysoce jakostních misek z ušlechtilé nerez oceli či rozdělovníků dobrý přehled a pohodlný přístup. Jednotlivé sady můžete přizpůsobivě sestavovat a kombinovat, kde předměty jsou uloženy přehledně a bezpečně. Obzvlášť praktické - misky se dají snadno vyjmout a umýt v myčce nádobí.

AMBIA-LINE pro Legrabox Zobrazit katalog


ORGA-LINE pro Tandembox Antaro Zobrazit katalog


Vnitřní vybavení zásuvek Zobrazit katalog

KLIER Nábytek

Kuchyně
Obývací pokoje
Ložnice
Šatny a skříně
Dětské pokoje
Koupelny
Kanceláře

Dále nabízíme

Grafické návrhy
Výbava a ergonomie
KLIER Dental
Miscea

E-shop

Přejít do e-shopu