O násNaší specializací je realizace moderních interiérů do kterých vyrábíme zakázkový nábytek té nejvyšší kvality. Naší snahou je maximální skloubení představy klienta se současným designem a s moderními materiály. Náš nábytek najdete v mnoha domovech i veřejných prostorech, kde vytváří jedinečný styl, atmosféru a svým uživatelům vnáší do životů komfort a vysokou užitnou hodnotu. Vyrábíme na zakázku nábytek klientovi na míru ať je to kuchyně, obývák, ložnice, šatna. Anebo pracovna, dětský pokoj či koupelna.

Nábytek pro každou místnost má své jedinečné designové a materiálové vlastnosti a každý nábytek od nás reprezentuje jedinečnou kvalitu KLIER. Snažíme se vyrábět ten nejkvalitnější nábytek a při své práci hledáme dokonalost v každém detailu. Neustále posouváme hranice svých dovedností a schopností výše proto, abychom se co nejvíce přiblížili oné dokonalosti.

Za posledních 32 let novodobého vývoje naší firmy jsme splnili přání mnohým našim klientům, kteří se k nám rádi vrací a doporučují nás. Všechno co děláme, děláme s maximální péčí, vášní, přístupem, zodpovědností a pokorou. Jsme právem pyšní na své výrobky, které dělají radost svým majitelům a jsme hrdí na své pracovníky, kteří se na všem podílejí tak jak nejlépe umí.

Historie

Zakladatel firmy Klier nábytek Pan Miloš Klier je již v řadě třetí generací truhlářů v rodině Klierových. Dědeček Pana Miloše Kliera založil v roce 1933 truhlářskou firmu ve Zbůchu u Plzně. Jeho první zakázkou bylo vybavení drogerie v Líních u Plzně. Díky velkému spoření celé rodiny a vlastní pracovitosti postavil dvoupatrovou truhlářskou dílnu o rozloze 160 m2. Plný rozjezd firmy započal v roce 1935 kdy zaměstnával 4 – 6 dělníků a jednoho učně. Po skončení války byl označen za vykořisťovatele se všemi důsledky komunistického režimu. V letech 1949-1950 s partou živnostníků založili Západočeské truhlářské družstvo, kdy každý ze členů dal k dispozici svou provozovnu a začali podnikat pod hlavičku ZTD. Založení a vstup do družstva bylo jedinou možností jak v komunistickém režimu podnikat. V roce 1953 přišla měnová reforma a započalo zatýkání státní bezpečností STB. Západočeské truhlářské družstvo bylo zavřeno a stoje zaplombovány. Otec Pana Kliera v době komunismu podnikat nemohl, dokonce jako syn vykořisťovatele se nesměl ani vyučit truhlářskému řemeslu. Pracoval tedy v dílně svého otce, kde se řemeslu naučil. Po roce mu učiliště dalo nabídku k vyučení, kterou přijal. Po vyučení a krátké praxi se dostal na truhlářskou průmyslovou školu a po jejím dokončení se stal učitelem odborných předmětů na Učňovské škole truhlářů v Kynšperku nad Ohří. Firma Klier nábytek vznikla v roce 1993 v Jindřichově Hradci, pár let po pádu železné opony ve východní Evropě kdy se již mohlo svobodně podnikat. V roce 1998 jsme začali spolupracovat s německou firmou KaVo a stali se jejich výhradními dodavateli nábytku. V roce 2011 jsme otevřeli zastoupení na Slovensku a v roce 2014 v Maďarsku.
KLIER Nábytek

Kuchyně
Obývací pokoje
Ložnice
Šatny a skříně
Dětské pokoje
Koupelny
Kanceláře

Dále nabízíme

Grafické návrhy
Výbava a ergonomie
KLIER Dental
Miscea

E-shop

Přejít do e-shopu