Kuchyně

Kuchyně je možná nejdůležitějším místem Vašeho domova, kde se odehrává většina dění v domácnosti. Členové rodiny se zde setkávají, maminky, manželky a přítelkyně zde připravují, zpravidla několikrát denně, pokrmy pro své milé. Maminky při vaření mohou dohlížet na své ratolesti při hraní, nebo psaní domácích úkolů. Kuchyně se tím pádem stává středo bodem domácnosti a podle toho také klademe velký důraz na plánování těchto prostor.

Výbava & ergonomie

Kuchyně, která šetří váš čas i tělo.


Ergonomie Vnitřní vybavení Zásuvky Výklopy Dřezy a baterie Dvířka a materiály Pracovní desky Světla Úchytky Zástěny / obklady

Ergonomie

Máte problém ve své stávající kuchyni, že se při práci neustále složitě přesunujete z místa na místo, abyste dosáhli na vše potřebné? Je to tak trochu „neduh“ doby minulé, kdy se při výrobě a navrhování kuchyně zapomínalo na správnou ergonomii – tedy na správné rozmístění typických zón v rámci kuchyně tak, aby vše bylo logicky a ideálně při ruce.

Ve správně naplánované kuchyni si ušetříte cesty křížem krážem a hlavně čas! Pomocí plánování jednotlivých zón totiž dosáhnete smysluplného uspořádání, které vám ulehčí práci a příprava jídla se stane větší zábavou i potěšením!

Více o ergonomii

KLIER Nábytek

Kuchyně
Obývací pokoje
Ložnice
Šatny a skříně
Dětské pokoje
Koupelny
Kanceláře

Dále nabízíme

Grafické návrhy
Výbava a ergonomie
KLIER Dental
Miscea

E-shop

Přejít do e-shopu